Wiosna 2014
Temat wiosenny powoli nam się zamienia w letni Icon_wink
Dodam więc coś od siebie tak na koniec.
Największa paprotnica z akwarium ze względu na nadmierny rozrost została eksmitowana do oczka na działkę. Ciekaw jestem co wyjdzie z tego eksperymentu i jak zareaguje na nowe warunki.
Na pewno odpowiada ona lokatorom oczka bo odkąd tam trafiła wciąż na niej przesiadują Icon_smile

[Obrazek: 0014.JPG]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie ;)

Xlaevis.pl
[Obrazek: Podpis.png]

Odpowiedz
Nie sądzę, w moim rejonie prawie nie było lodu tej zimy...

A ta paprotnica pięknie się prezentuje w oczku.
Odpowiedz
Jeśli jej nie zaaklimatyzowałeś to raczej wyginie, dla rośliny ogromnym szokiem jest przejście z akwariowego światła na pełne słońce. Ale ziaby fajnie w niej wyglądają Icon_smile
>>Moja strona<<
Nie sugeruj się moimi postami sprzed półtorej roku lub starszymi bo moja wiedza i poglądy na dany temat najprawdopodobniej uległy już zmianie
Odpowiedz
Nie no.. w wiadrze się aklimatyzowała Icon_biggrinIcon_biggrin
Temperatura wody w oczku jest porównywalna ostatnimi dniami więc chwilowo to rzeczywiście kwestia oświetlenia tylko..
wyjdzie co wyjdzie, i tak nie miałem co z nią zrobić a tak żaby mają chociaż radochę Icon_wink
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie ;)

Xlaevis.pl
[Obrazek: Podpis.png]

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości